2012-2013 CCA

Year

Participant: School Group Award
Prize: School Most Actively Involved Award
School Participation Award
Participant: CHAN CHEUK LAAM (3C)
WEE YUK KI (4G)
Prize: Merit Prize
Participant: YAO DAVID (2A)
YAU HIU YING (3C)
WONG SANG KIU (3D)
Pang Yui Man (1B)
Prize: 2nd Runner-up
Participant Prize
Chan Huen Yan (5D) Footdrill 1st Runner-up
Chong Wing Yi (3A) Footdrill 1st Runner-up
Chung Hoi Ki (4F) Footdrill 1st Runner-up
Kan Po Shuen (2D) Footdrill 1st Runner-up
Lai Hin Yan (5E) Footdrill 1st Runner-up
Lam Yan Ying (4D) Footdrill 1st Runner-up
Lee Sheung Yi (3A) Footdrill 1st Runner-up
Leung Lok Sze (6E) Footdrill 1st Runner-up
Liu Hoi Ying (3B) Footdrill 1st Runner-up
Lo Sin (6E) Footdrill 1st Runner-up
Ng Ching Lam (6E) Footdrill 1st Runner-up
Ng Cho Kwan (6D) Footdrill 1st Runner-up
Ng Pui Ling (3F) Footdrill 1st Runner-up
Shum Yau Ying (4E) Footdrill 1st Runner-up
Soo Lam (5E) Footdrill 1st Runner-up
Wong On Yi (3C) Footdrill 1st Runner-up
Yip Hiu Ching (3B) Footdrill 1st Runner-up
Yip Pui Yin (6C) Footdrill 1st Runner-up
Yiu Tsz Yan (6F) Footdrill 1st Runner-up
Yung Wai Sui (3C) Footdrill 1st Runner-up
Chan Huen Yan (5D) Uniform Inspection 1st Runner-up
Chong Wing Yi (3A) Uniform Inspection 1st Runner-up
Chow Lok Yee Candice (3B) Uniform Inspection 1st Runner-up
Chung Hoi Ki (4F) Uniform Inspection 1st Runner-up
Kan Po Shuen (2D) Uniform Inspection 1st Runner-up
Lai Hin Yan (5E) Uniform Inspection 1st Runner-up
Lam Yan Ying (4D) Uniform Inspection 1st Runner-up
Lau Tsz Lee (4C) Uniform Inspection 1st Runner-up
Lee Pui Kwan (4G) Uniform Inspection 1st Runner-up
Lee Sheung Yi (3A) Uniform Inspection 1st Runner-up
Leung Lok Sze (6E) Uniform Inspection 1st Runner-up
Liu Hoi Ying (3B) Uniform Inspection 1st Runner-up
Lo Sin (6E) Uniform Inspection 1st Runner-up
Ng Ching Lam (6E) Uniform Inspection 1st Runner-up
Shum Yau Ying (4E) Uniform Inspection 1st Runner-up
Soo Lam (5E) Uniform Inspection 1st Runner-up
Wong On Yi (3C) Uniform Inspection 1st Runner-up
Yip Hiu Ching (3B) Uniform Inspection 1st Runner-up
Yip Pui Yin (6C) Uniform Inspection 1st Runner-up
Yiu Tsz Yan (6F) Uniform Inspection 1st Runner-up
Yung Wai Sui (3C) Uniform Inspection 1st Runner-up
Participant Prize
Chan Huen Yan (5D) Overall Champion