2011-2012 CCA

Year

Participant Prize
Yeung Chi Ho (4C) 1st Runner-up
Participant Prize
Tsang Pui Wing (1C) Best Actress
Participant Prize
Li Chun Sing Kevin (5D) Most Valuable Player
Yim Tsz Ching (4B) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Ip Pak Yin (4C) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Kan Wing Hon (4C) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Siu Sze Wai (4C) Corporate Social Responsibility Award (Team)
To Yin Yu (4C) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Lee Kwai Man (4D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Yu Ho Ting (4D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Ho Tsz Wa (4E) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Kwan Ho Yin (4E) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Leung Hoi Ching (4E) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Mak Chun Hang (4E) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Siu Wing Man (4E) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Ho Cheuk Nam (5A) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Wai Ching Yi (5A) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Wong Wing Yiu (5A) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Kan Chung Hei (5C) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Mok Sin Ying Sania (5C) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Kong Ka Chun (5D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Li Chun Sing Kevin (5D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Man Cheuk Ki (5D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Man Ho Lai Hilary (5D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Wan Tsz Ching (5D) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Ma Cheuk Yin (5E) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Chan Pui Shan (5F) Corporate Social Responsibility Award (Team)
Participant Prize
Tsang Pui Wing (1C) Award for Outstanding Actress
Ho Wai Chu (1C) Award for Outstanding Cooperation
Lam Yat Ki (1C) Award for Outstanding Cooperation
Ngan Yan Ping (1C) Award for Outstanding Cooperation
Tsang Pui Wing (1C) Award for Outstanding Cooperation
Cheung Sze Nga (2A) Award for Outstanding Cooperation
Lee Lok Yin (2A) Award for Outstanding Cooperation
Leung King Chun (2A) Award for Outstanding Cooperation
Or Wai Hung (2A) Award for Outstanding Cooperation
Yip Hon Man Hardy (2A) Award for Outstanding Cooperation
Chong Yun Fung (2B) Award for Outstanding Cooperation
Tsoi Wing Yan (2B) Award for Outstanding Cooperation
Yeung Tsz Long (2E) Award for Outstanding Cooperation
Chan Hiu Tung (2F) Award for Outstanding Cooperation
Ngai Hoi Lam (3A) Award for Outstanding Cooperation
Lee Tsz Ying (3E) Award for Outstanding Cooperation
Shing Hui Ying (3E) Award for Outstanding Cooperation
Leung Tsz Yung (4B) Award for Outstanding Cooperation
Yu Tsz Ching (4B) Award for Outstanding Cooperation
Wong Ching Ngar (4C) Award for Outstanding Cooperation
Chan Wing Lam (4D) Award for Outstanding Cooperation
Chan Chi Ching Phoebe (4F) Award for Outstanding Cooperation
Wan Hoi Hang (4F) Award for Outstanding Cooperation
Chik Wing Yung (5B) Award for Outstanding Cooperation
Leung Kit Man (5C) Award for Outstanding Cooperation
Li Chak Man (5C) Award for Outstanding Cooperation
Pong Chun Sun Johnson (5C) Award for Outstanding Cooperation
Luk Yan Kei Elizabeth (5D) Award for Outstanding Cooperation
Yeung Po Yan Rachel (5D) Award for Outstanding Cooperation
Ko Ling Wai (5E) Award for Outstanding Cooperation
Participant Prize
Wong Ching Nam (1A) 1st Runner-up
Lui Siu Hin Alvin (1B) 1st Runner-up
Ching Yat (1C) 1st Runner-up
Hung Chun Chiu (1D) 1st Runner-up
Lam Cheuk Ko (1D) 1st Runner-up
Sun Tin Long (1E) 1st Runner-up
Cho Chak Bong (2E) 1st Runner-up
Hong Chi Kei (3D) 1st Runner-up
Lee Chun Hong (3D) 1st Runner-up
Yu Chun Hin (4E) 1st Runner-up
Lam Cheuk Fai (5B) 1st Runner-up
Lai Ka Ho (6C) 1st Runner-up
Chan Tsz Ho (6E) 1st Runner-up
Tsang Chun Kit (7B) 1st Runner-up
Participant Prize
Yu Chun Hin (4E) 2nd Runner-up
Lam Cheuk Fai (5B) 2nd Runner-up
Lai Ka Ho (6C) 2nd Runner-up
Fung Wai Lam (6D) 2nd Runner-up
Chan Tsz Ho (6E) 2nd Runner-up
Tsang Chun Kit (7B) 2nd Runner-up
Participant Prize
Wong Ching Nam (1A) Champion
Lui Siu Hin Alvin (1B) Champion
Ching Yat (1C) Champion
Hung Chun Chiu (1D) Champion
Lam Cheuk Ko (1D) Champion
Sun Tin Long (1E) Champion
Cho Chak Bong (2E) Champion
Hong Chi Kei (3D) Champion
Lee Chun Hong (3D) Champion
Yu Chun Hin (4E) Champion
Lam Cheuk Fai (5B) Champion
Lai Ka Ho (6C) Champion
Chan Tsz Ho (6E) Champion
Tsang Chun Kit (7B) Champion
Participant Prize
Lam Cheuk Fai (5B) Champion
Fung Wai Lam (6D) Champion
Tsang Chun Kit (7B) Champion
Lai Ka Ho (6C) 2nd Runner-up
Chan Tsz Ho (6E) 2nd Runner-up
Participant Prize
Ng Pui Ling (2E) Footdrill 1st Runner-up
Chan Wai Tung (3B) Footdrill 1st Runner-up
Lau Tsz Lee (3B) Footdrill 1st Runner-up
Ng Wing Shan (3C) Footdrill 1st Runner-up
Yeung Hoi Yi (3E) Footdrill 1st Runner-up
Ngan On Tung (4B) Footdrill 1st Runner-up
Chan Huen Yan (4D) Footdrill 1st Runner-up
Li Kei Yan (4D) Footdrill 1st Runner-up
Lai Hin Yan (4E) Footdrill 1st Runner-up
Soo Lam (4E) Footdrill 1st Runner-up
Mui Siu Yan (4F) Footdrill 1st Runner-up
Tin Tsz Ling (4F) Footdrill 1st Runner-up
Cheng Wai Ki Renita (5C) Footdrill 1st Runner-up
Lo Hoi Yi (5C) Footdrill 1st Runner-up
Yip Pui Yin (5C) Footdrill 1st Runner-up
Ng Cho Kwan (5D) Footdrill 1st Runner-up
Leung Lok Sze (5E) Footdrill 1st Runner-up
Lo Sin (5E) Footdrill 1st Runner-up
Ng Ching Lam (5E) Footdrill 1st Runner-up
Yiu Tsz Yan (5F) Footdrill 1st Runner-up
Chan Ying Wa (6C) Footdrill 1st Runner-up
Soo Lam (4E) Home Nursing 1st Runner-up
Yiu Tsz Yan (5F) Home Nursing 1st Runner-up
Ng Pui Ling (2E) Overall 2nd Runner-up
Chan Wai Tung (3B) Overall 2nd Runner-up
Lam Yan Ying (3B) Overall 2nd Runner-up
Lau Tsz Lee (3B) Overall 2nd Runner-up
Ng Wing Shan (3C) Overall 2nd Runner-up
Yeung Hoi Yi (3E) Overall 2nd Runner-up
Ngan On Tung (4B) Overall 2nd Runner-up
Chan Huen Yan (4D) Overall 2nd Runner-up
Li Kei Yan (4D) Overall 2nd Runner-up
Lai Hin Yan (4E) Overall 2nd Runner-up
Soo Lam (4E) Overall 2nd Runner-up
Mui Siu Yan (4F) Overall 2nd Runner-up
Tin Tsz Ling (4F) Overall 2nd Runner-up
Cheng Wai Ki Renita (5C) Overall 2nd Runner-up
Lo Hoi Yi (5C) Overall 2nd Runner-up
Yip Pui Yin (5C) Overall 2nd Runner-up
Ng Cho Kwan (5D) Overall 2nd Runner-up
Leung Lok Sze (5E) Overall 2nd Runner-up
Lo Sin (5E) Overall 2nd Runner-up
Ng Ching Lam (5E) Overall 2nd Runner-up
Yiu Tsz Yan (5F) Overall 2nd Runner-up
Lai Wing Lam (6A) Overall 2nd Runner-up
Cheung Chui Ying (6B) Overall 2nd Runner-up
Chan Ying Wa (6C) Overall 2nd Runner-up
Sa Chi Ching (6C) Overall 2nd Runner-up
Wong Yuen Lam (6C) Overall 2nd Runner-up
Chan Wing Yu (6E) Overall 2nd Runner-up
Chu Cheuk Yan (6F) Overall 2nd Runner-up
Chan Oi Lam (7B) Overall 2nd Runner-up
Participant Prize
Leung Chun Hin (4E) First Aid Champion
Kwan Wai Lun (6D) First Aid Champion
Wong Tsz Him (6F) First Aid Champion
Wong Kwok Ho (7A) First Aid Champion
Ng Chun Hei (5B) Footdrill 1st Runner-up
Chan Yu Hin (5A) Footdrill 1st Runner-up
Yuen Ho Kwun Wisely (4F) Footdrill 1st Runner-up
Tang Tsz Chun (5A) Footdrill 1st Runner-up
Chow Sze Ngok Samuel (3A) Footdrill 1st Runner-up
Chan Yue Tao (3F) Footdrill 1st Runner-up
Fung Yuet Hin (3F) Footdrill 1st Runner-up
Lo Kai Fung (4C) Footdrill 1st Runner-up
Yeung Chi Ho (4C) Footdrill 1st Runner-up
Chan Zhao Cong (4E) Footdrill 1st Runner-up
Leung Chun Hin (4E) Footdrill 1st Runner-up
Cheng Wai Yiu (4F) Footdrill 1st Runner-up
Chiu Chi Hang (5E) Footdrill 1st Runner-up
Chiu Sung Tai (6A) Footdrill 1st Runner-up
Wai Ping Sun (6A) Footdrill 1st Runner-up
Law Hui Lun Anton (6C) Footdrill 1st Runner-up
Kwan Wai Lun (6D) Footdrill 1st Runner-up
Wong Tik On (6E) Footdrill 1st Runner-up
Wong Tsz Him (6F) Footdrill 1st Runner-up
Yuen Ho Kwun Wisely (4F) Home Nursing 2nd Runner-up
Fung Yuet Hin (3F) Home Nursing 2nd Runner-up
Chow Sze Ngok Samuel (3A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Cheung Ho Ching (3A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Chan Yue Tao (3F) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Fung Yuet Hin (3F) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Lo Kai Fung (4C) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Yeung Chi Ho (4C) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Cheng Wai Yiu (4F) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Chan Zhao Cong (4E) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Leung Chun Hin (4E) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Yuen Ho Kwun Wisely (4F) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Chan Yu Hin (5A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Tang Tsz Chun (5A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Ng Chun Hei (5B) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Chiu Chi Hang (5E) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Chiu Sung Tai (6A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Wai Ping Sun (6A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Law Hui Lun Anton (6C) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Kwan Wai Lun (6D) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Wong Tik On (6E) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Wong Tsz Him (6F) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Lau Tsz Ho (7A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Ho Tak Chung (7A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Wong Kwok Ho (7A) Uniform Inspection 2nd Runner-up
Chow Sze Ngok Samuel (3A) Overall 2nd Runner-up
Cheung Ho Ching (3A) Overall 2nd Runner-up
Chan Yue Tao (3F) Overall 2nd Runner-up
Fung Yuet Hin (3F) Overall 2nd Runner-up
Lo Kai Fung (4C) Overall 2nd Runner-up
Yeung Chi Ho (4C) Overall 2nd Runner-up
Leung Chun Hin (4E) Overall 2nd Runner-up
Chan Zhao Cong (4E) Overall 2nd Runner-up
Cheng Wai Yiu (4F) Overall 2nd Runner-up
Yuen Ho Kwun Wisely (4F) Overall 2nd Runner-up
Chan Yu Hin (5A) Overall 2nd Runner-up
Tang Tsz Chun (5A) Overall 2nd Runner-up
Ng Chun Hei (5B) Overall 2nd Runner-up
Chiu Chi Hang (5E) Overall 2nd Runner-up
Chiu Sung Tai (6A) Overall 2nd Runner-up
Wai Ping Sun (6A) Overall 2nd Runner-up
Law Hui Lun Anton (6C) Overall 2nd Runner-up
Kwan Wai Lun (6D) Overall 2nd Runner-up
Wong Tik On (6E) Overall 2nd Runner-up
Wong Tsz Him (6F) Overall 2nd Runner-up
Wong Kwok Ho (7A) Overall 2nd Runner-up
Lau Tsz Ho (7A) Overall 2nd Runner-up
Ho Tak Chung (7A) Overall 2nd Runner-up